MÖBLER / Bord / Pelarbord 9557335
nr 955 7335
Pelarbord
Björk, 1800-tal, diameter: 86 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 20 april 2015
kl 18:15:17